O Firmie

Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym. Obsługujemy firmy nie tylko z Łodzi i okolic, ale z dowolnego miejsca w kraju. Oferujemy szeroki zakres usług.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla Niego wygodny. Zapewniamy rzetelną obsługę naszych Klientów, ponieważ posiadamy stosowne uprawnienia oraz bogate doświadczenie zawodowe wynikające z długoletniej pracy w działach księgowości różnych podmiotów gospodarczych oraz biur rachunkowych i audytorskich.
Gwarantujemy również wysoki standard świadczonych usług, terminowość, dokładność oraz pełną poufność.

Na stronie Aktualności publikujemy aktualne wskaźniki, które mogą być przydatne w Państwa codziennej pracy.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do składania zapytań cenowych poprzez formularz na stronie Oferta inne nurtujące Państwa pytania poprzez formularz na stronie Kontakt lub drogą telefoniczną.

Uprawnienia

Jarosław Kózka – biegły rewident wpisany na listę biegłych rewidentów prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem 10421, co daje uprawnienia nie tylko do usługowego prowadzenia ksiąg, ale również do świadczenia usług doradztwa podatkowego oraz badania sprawozdań finansowych Jednostek.

Podmiot wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności
Gospodarczej